Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd 86-512-58371731 Darcy0716@foxmail.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd profil firmy

 • Chiny Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd profil firmy
 • Chiny Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd profil firmy
 • Chiny Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd profil firmy
 • Chiny Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd profil firmy
Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Południowa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Na calym swiecie

 • marki

  ZHONG YUE

 • Ilość pracowników

  200~500

 • Coroczne wyprzedaże

  30000000-40000000

 • Rok założenia

  1996

 • pc Export

  60% - 70%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-512-58371731

Wprowadzenie

Zhangjiagang Zhongyue Metalurgia Equipment Technology Co, Ltd znajduje się w Xiangshan Road, Jingang Town, Zhangjiagang City, prowincja Jiangsu, Chiny. Z kapitałem zakładowym w wysokości 20 000 000 RMB, firma specjalizuje się w produkcji precyzyjnych spawanych linii rurowych, linii stalowej H-Beam, maszyny do cięcia wzdłużnego, maszyny do formowania na zimno, maszyny do walcowania na zimno, maszyny do cięcia kątowego, maszyny do cięcia na zimno itd. Obecnie roczna zdolność produkcyjna wynosi ponad 150 zestawów.

Przez ponad dziesięć lat ciągłego, skutecznego rozwoju firma stała się już dość dobrze konkurencyjna pod względem udziału w rynku, technologii, zasobów ludzkich i położenia geograficznego w swojej dziedzinie. Aby utrzymać swoją konkurencyjność na stale konkurencyjnym rynku, firma stale się doskonali, usprawniając system innowacji, tworząc platformę zasobów ludzkich, budując harmonijne relacje z klientami, poprawiając jakość produktu i pełen zakres usług. Dlatego obecnie, jako jeden z najbardziej popularnych i ulubionych sprzedawców naszych klientów, jesteśmy najbardziej zaawansowani i odgrywamy wiodącą rolę w dziedzinie rynku krajowego w zakresie jakości produktów i osiągnięć w zakresie nowych produktów, badań i rozwoju oraz rozwoju rynku.

Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w branżach produkcji rur spawanych, artykułów sportowych, sprzętu fitness, aparatury i instrumentów medycznych, artykułów dziecięcych, mebli, urządzeń AGD, pojazdów, budownictwa okrętowego, transportu ropy naftowej i elektrowni itp.

Chcielibyśmy podziękować ludziom za ich wsparcie i miłość do Zhongyue Metalurgy Equipment. Będziemy trzymać się polityki "skoncentrowanej na ludziach i pierwszej jakości". Aby budować nasze przedsiębiorstwo coraz mocniej, będziemy utrzymywać się na ulepszaniu naszego zarządzania, podnosząc jakość naszych produktów, wzmacniając podstawową konkurencję przedsiębiorstwa i dorastając z naszymi klientami poprzez innowacje technologiczne i zarządzanie wysoką wydajnością, aby stworzyć większą wartość dla klientów i zwrot społeczny.

Zhangjiagang Zhongyue Metalurgia Equipment Technology Co., Ltd będzie stosować się do "People Oriented, Strategy Focused" jako swojego założenia i "zwiększania satysfakcji klienta" jako celu; aktywnie usprawniając zarządzanie produkcją i usługi marketingowe, dzięki czemu przyczyniamy się do rozwoju branży i nadal osiągamy najlepszy efekt dla naszej promocji marki i udziału w rynku. Jednocześnie będziemy dążyć do tego, aby niezależnie opracowywać innowacyjne produkty, ulepszać techniki procesów i zwiększać konkurencyjność produktów w kategoriach wartości dodanej, aby zrealizować przedsiębiorstwo i klienta, przedsiębiorstwo i społeczeństwo wzajemnie korzystne, a przy tym win-win, aby tworzyć lepsze przyszłość.

Historia

W maju 1994 r. Powstała firma Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-making Co., Ltd.

W maju 1998 r. W nowo wybudowanych warsztatach zainwestowano 12 milionów RMB.

W lutym 1999 r. Ukończono budowę nowo wybudowanego Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-making Co., Ltd.

W maju 2005 r. W Jiangsu Zhongjia Steel Co., Ltd. uruchomiono zimnowalcowany projekt stali taśmowej o mocy 50000 mt rocznej zdolności produkcyjnej.

W sierpniu 2005 r. Powstała Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co., Ltd.

W marcu 2006 r. Utworzono Jiangsu Meisman Pipe-making Co., Ltd o rocznej wydajności 200 000 mt rur API.

W maju 2006 r. Założono Zhangjiagang Pipe-making Institute Co., Ltd.

W maju 2006 r. Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co. Ltd. formalnie uruchomiła roczną wydajność 150000 ton taśm walcowanych na zimno ze stali

W maju 2006 roku powstała grupa Jiangsu Qiyuan.

W grudniu 2006 r. Utworzono spółkę akcyjną East Cement w Etiopii.

W listopadzie 2007 r. Utworzono Wschodnią Strefę Przemysłową w Etiopii.

Jiangsu Yongyuan Investment Co., Ltd została założona w czerwcu 2008 r.

W sierpniu 2008 r. Firma LQY Welded Tube INC została założona w Houston w USA, z roczną wydajnością spawanych rur stalowych o mocy 50000 mt.

W sierpniu 2009 r. Zhangjiagang Zhongcheng Warehouse Logistics Co., Ltd powstała, koncentrując swoją działalność na stali, magazynach i logistyce.

We wrześniu 2009 r. Jiangsu Zhonggang Metalurgical Equipment Technology Co., Ltd udzielający się w Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-making Co., Ltd w niezależnej firmie wyspecjalizował się w produkcji precyzyjnego spawania rur spawanych o wysokiej częstotliwości.

W lutym 2011 r. Została założona Shanghai Qiyuan International Trade Co., Ltd.


W grudniu 2011 r. Qiyuan Resources Co., Ltd. została zarejestrowana w Republic of Seychelles.

W dniu 25 maja 2014 r. Zhangjiagang ZhongYue Metallurgical Equipment Technology Co., Ltd powstała z Grupy i stała się niezależną firmą specjalizującą się w produkcji rur, produkcji i produkcji urządzeń metalurgicznych, produkcji rur specjalnych itp.

Usługa

Spawane rury o wysokiej częstotliwości są szeroko stosowane w różnych branżach produkcji rur, na przykład rury używane w takich dziedzinach, jak: samochód, rower, motocykl, sprzęt sportowy, meble stalowe, artykuły rekreacyjne, transformator, dekoracja i konstrukcja, woda, kanał, dostawa chemiczna i farmaceutyczna, płyn niskociśnieniowy, kocioł niskociśnieniowy i średniociśnieniowy, precyzyjna podpora cylindryczna i hydrauliczna, pompa głębinowa, rura spawana z gatunku stali powyżej X60, kocioł wysokociśnieniowy, obudowa studni olejowo-gazowej , ropa naftowa, gaz przesiadkowy, woda i ropa naftowa w przemyśle gazu ziemnego itp.

Zdecydowanie w kraju nasze produkty zostały sprzedane wielu znaczącym producentom. Za granicą produkty zostały wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów i stref, w tym do Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki itd. Otrzymaliśmy już konsekwentnie wysokie oceny od klientów krajowych i zagranicznych.

Nasz zespół

Przy wszystkich staraniach członków zespołu, szybko się rozwijamy.

Wykwalifikowany zespół marketingowy zapewnia, że ​​twoje demony mogą być transportowane do naszego biura projektowego, a Twój produkt może być projektowany i produkowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Wykwalifikowany zespół projektantów może zrozumieć twoją specjalną prośbę i dać Twojej firmie idealny rysunek, który pasuje do umowy.

Doświadczony zespół produkcyjny w 100% ściśle przestrzega rysunków podanych w projekcie, "Zero" kompromisu w zakresie tolerancji i jakości.

Doświadczony zespół serwisowy, który codziennie pracuje nad naszą linią, wie jak zainstalować i uruchomić maszynę tak wcześnie, jak to tylko możliwe, aby zaoszczędzić czas i koszty, właściwie trenować swój zespół.

Zjednoczeni razem, jesteśmy świetnym zespołem, który odniósł sukces u naszych klientów.